FK Real Lískovec

Zápasy

Informace o odehraných utkání dorostenců.

Naši dorostenci jsou spojeni s klubem TJ Řepiště. Utkání se hrají v Lískovci pod názvem TJ Řepiště (Lískovec).

I v osmi hráčích dorostenci uhráli remízu

První utkání sezóny na domácí půdě, ještě v Řepištích, odehráli dorostenci pouze v osmi hráčích. Proti dalšímu spojenému celku Metylovice (Kunčice pod Ondřeníkem) prohrávali naši hráči 0:2, avšak Dominik Pánek vzal závěr utkání na sebe a dvěma zásahy srovnal stav zápasu.

Lískovec byl lepší, ale k výhře to nestačilo

Lískovec začal zápas na Čeladné z té špatné stránky. Hned ve 2. minutě, kdy fauloval Vojtěch Pětroš, následoval volný přímý kop. Lískovec nebyl schopný míč odhlavičkovat do bezpečí a domácí se dostali do vedení. Většinu zápasu měl míč na noze Lískovec, ale nebyl schopen vstřelit kontaktní gól a to se podařilo až v 36. minutě, z breaku si vzal míč na nohu Dominik Pánek, který převzal zodpovědnost a dostal míč až k soupeřově šestnástce, poté následovalo posunutí míče k Matěji Hluzovi a ten nekompromisně míč uklidil do sítě domácích a rázem bylo srovnáno. Stačilo málo a Lískovec mohl vést 2:1, kdy Jakub Lehnert svou nádhernou individuální akci překvapil obranu domácích, ale ani z dorážky nebyl schopen dát gól. Do šaten se šlo za stavu 1:1.

Druhý poločas začal lépe Lískovec, který měl převahu držení míče. Lískovec se celý poločas snažil naklonit výsledek na svou stranu, ale nedařilo se. V 55. minutě byla písknuta ruka v šestnástce proti hostům. Kopala se penalta. Domácí penaltu proměnili a šli do vedení. Lískovec se do konce zápasu snažil vyrovnat, ale nepodařilo se, jelikož koncovka byla velmi špatná. Lískovec prohrál na Čeladné 2:1.

Lískovec si odnesl ze hry více, podal lepší výkon, ale Čeladná na tom byla přece lépe, ubránila si své 3 body doma. Příští utkání odehrajou dorostenci na domácí půdě dne 12. 10. 2013 v 13.00hod. proti Janovicím.

SK Beskyd Čeladná 2:1 (1:1) FK Real Lískovec

Branky: domácí – 2., 55.
               hosté – 36. Hluza

Sestava:  Oháňka – Slíva, Syřínek, Adamus, Pětroš – Hrušecký, Pánek, Nevařil, Mašlan – Lehnert „K“, Hluza